שמלות ערב

לא משנה מי מתחתן או מי הגיע לגיל מצוות , הגיס האח או האחיינית , תמיד נרצה להיראות הכי טוב שאפשר . אז איך נעשה זאת ? נבחר את מה שמתאים לנו בסבלנות תוך כדי הקפדה על איכות ושירות טוב .

כדי להיראות הכי טוב שאפשר , תחילה יש לבחור את שמלת הערב שתבליט לך את מה שצריך ותטשטש את השאר . כדי לקבל מושג על מה השמלות הכי אופנתיות מומלץ לחפש באינטרנט מספר דגמים חדשים לפי השנה הנוכחית ולבחור שמלה שאהבת . מומלץ להדפיס את התמונה ולהגיע עימה אל מעצבת שמלות ערב ולהציג בפניה את התמונה . לאחר שהיא תעשה איתך היכרות קצרה ותעביר עלייך מספר מבטים היא תגיד לך בדיוק אם השמלה שבחרת תתאים לך או לא . מומלץ להסתמך על הדעה שלה , בוודאי אם היא מעצבת שמלות ערב ותיקה ומנוסה . במידה והיא תאשר את השמלה ותחליט שהיא מתאימה עבורך , קבלי הצעת מחיר על הבד והתפירה והגיעי למדוד אותה כאשר היא תהיה מוכנה . במידה והיא ציינה בפנייך שהסגנון לא יתאים לך , תוכלי לשאול אותה מדוע ולקבל תשובות מקצועיות , לאחר מכן היא תכוון אותך לשמלה שמתאימה לך ותציע לך מגוון שמלות ערב אחרות בגוונים שמתאימים לצבע עורך . מומלץ להגיע אל הפגישה עם מלווה נוספת שתייעץ לך במידה ותמדדי שמלות ערב אחרות .

הדבר החשוב ביותר בבחירת שמלות ערב היא ההתאמה בין צבע עורך לצבע השמלה , עלייך להיראות קורנת ונינוחה . מומלץ להסתובב מספר דקות עם השמלה ואפילו לרקוד איתה קצת כדי לבדוק עד כמה היא נוחה עבורך . הפכי את כל ההופעה למיוחדת ורכשי תכשיטים מותאמים שיוסיפו למראה יוקרתיות . בעיקר אל תשכחי לבחור איפור מותאם לגוון השמלה ולעורך ולבחור תסרוקת שתשלים את כל המראה . בגלל שאת מתעניינת לא רק בהשכרת שמלות ערב אלא גם בעיצוב שיער ואיפור מומלץ לסגור את כל החבילה בסלוני כלות שקיים בהם מחלקה לעיצוב שמלות ערב , כך תקבלי את כל החבילה במקום אחד .